منو دسترسی
موبایل

مشتریان گرامی توجه بفرمایید :

( پنل فروش همکاران سایت شرکت سورین سرویس ) استارت پل ارتباطی ما با شما همکاران محترمی که در زمینه فروش موبایل و نوت بوک فعالیت دارید میباشد. لازم به تاکید است فقط و فقط همکاران و فروشندگان عمده و خرده در سراسر کشور میتوانند با عضویت در پنل همکاران سایت با ما همکاری داشته باشند.

لازم به ذکر است با ثبت نام در سایت و بارگذاری مدارک شغلی خود و ارسال از طریق سایت ، مدارک شما مورد بررسی قرار گرفته و بعد از تاییده شرکت ، بلافاصله یکی از کارشناسان فروش با شما تماس حاصل نموده و با معرفی شرایط و مقررات شرکت ، کد کاربری  شما به مراتب اعلام خواهد شد . سپس  بعد از دریافت کد کاربری این امکان برای شما فراهم خواهد شد که با ورود به سایت و انتخاب کالای مورد نیاز هر دو قیمت همکاری و قیمت مصرف کننده را به تفکیک رنگبندی یکجا مشاهده نموده و خرید خود را به سادگی انجام نمایید. جهت هرگونه پیگیری های احتمالی بعد از ثبت نام میتوانید با شماره تلفن : 57869000 - 021 داخلی 301-302تماس حاصل نموده و از آخرین وضعیت خود باخبر شوید. با احترام

                                                                                                                     

برای ارسال مدارک و پرکردن فرم همکاری به دو روش زیر امکانپذیر میباشد:

روش اول : عکس جواز کسب و کارت ملی  یا گواهی ارزش افزوده شرکت خود را به شماره 09053285008 واتس آپ نموده و منتظر تماس کارشناسان شرکت سورین باشید.

روش دوم : نیاز است اول در سایت ثبت نام کنید . سپس با ورود به سایت ، در پروفایل خود در قسمت درخواست همکاری اطلاعات و مدارک خود را بارگذاری و برای ما ارسال نمایید.

جهت هرگونه پیگیری های احتمالی بعد از ثبت نام میتوانید با شماره تلفن : 57869000 - 021 داخلی 301-302 تماس حاصل نموده و از آخرین وضعیت خود باخبر شوید. 

با احترام

ورود به صفحه پروفایل

افزودن ماژول جدید
0%