0
منو دسترسی
شرایط گارانتی

پیگیری کالا های گارانتی

ساعات کار بخش پشتیبانی و گارانتی :

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9  لغایت 17:30 و روزهای پنجشنبه از ساعت 9 لغایت 12:30 میباشد.

مشتریان محترم توجه داشته باشند که تاریخ گارانتی مدت زمانی است که روی کارت گارنتی درج شده و این تاریخ گارانتی ارتباطی به تاریخ خرید یا فاکتور فروشگاه ندارد.

 

پیگیری دستگاه های پذیرش شده :

در حال حاضرمشتریان گرامی که دستگاه آنها پذیرش شده و رسید دریافت نموده اند می توانند با شماره تماس 57869000-021  داخلی 101 الی 104 در ساعات اداری شرکت تماس حاصل نموده و  از آخرین وضعیت گوشی خود اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

شرایط تعویض دستگاه :

در مواردی که گوشی از ابتدای راه اندازی ، دارای ایراد سخت افزاری ناشی از تولید باشد و مشتری ظرف 7 روز از تاریخ فاکتور و یا فعالسازی دستگاه هر کدام که به تشخیص کارشناس فنی محرز گردد و دستگاه را به مرکز خدمات ارائه نماید مشروط به تایید کارشناس فنی و مدیر خدمات مشتریان و طبق سایر ضوابط گارانتی دستگاه وی تعویض خواهد شد.

 

خلاصه ای از شرایط گارانتی شرکت سورین سرویس

1- گارانتی ، ضمانت و کلیه خدمات پس از فروش شرکت شامل محصولات تقلبی و فاقد کارت گارانتی نمی گردد و تشخیص و بررسی درست عیوب دستگاه به عهده کارشناسان مربوطه شرکت می باشد.
2- صدمات فیزیکی و ضایعات ناشی از هرگونه ضربه خوردگی / افتادگی یا سقوط دستگاه / تماس با نفوذ آب یا هرگونه مواد شیمیایی یا مشابه/احتراق آتش یا حرارات زیاد / گرد وغبار شدید/ هرگونه نوسانات برقی، رعد و برق و حوادث طبیعی یا تحت فشار قرار گرفتن دستگاه 
3- هرگونه سایش و یا رنگ پریدگی یا خوردگی دستگاه بر اثر استحکاک تدریجی
4- استفاده نادرست از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده در دفترچه راهنمای دستگاه
5- اقدام به سرویس یا هرگونه تعمیر/ بازشدگی و دخالت یا دستکاری دستگاه توسط اشخاص متفرقه یا نمایندگان غیر مجاز این شرکت
6- وارد شدن خدشه یا کنده شدن و پارگی بر چسب سریال یا هولوگرام به روی دستگاه یا کارت گارانتی یا برگه ضمانت کالا به هر شکل
7- مشکلات ناشی از خدمات رسانه ای شرکت های نرم افزاری یا مشکلات ناشی از خدمات دانلودهای غیر مجاز یا متفرقه از سایت ها و برخی نرم افزارهای موجود به روی برخی اپلیکیشن هایی که مورد تایید شرکت نمی باشند که اغلب با هزینه های متفاوتی روبه رو شده و برای مصرف کنندگان عزیز به همراه دارد.
8- هر گونه خرابی بر اثراستفاده از باطری و لوازم جانبی هایی به روی دستگاه که مورد تایید شرکت نمی باشند.
9-در زمان پذیرش و یا تحویل دستگاه ارائه کارت گارانتی معتبر و رسید خدمات الزامی می باشد و در غیر اینصورت هزینه تعمیرات طبق فاکتور از مشتری دریافت می گردد.
10-روت شدن دستگاه و نصب رام های غیراصلی بر روی گوشی و یا تبلت و هرگونه عمل قفل گشایی های غیر مجاز به سبب اینکه موجب کاهش ضریب ایمنی دستگاه می گردد و به اصطلاح دستگاه ( Brick ) می گردد، موجب ابطال گارانتی شده و هزینه های آن طبق فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.
11-لازم به ذکر است هزینه های کمتر از مبلغ 1.000.000 ریال به مشتری اعلام نخواهد شد و مبالغ  بالای 1.000.000 ریال هزینه تعمیرات قبل هرگونه اقدام به مشتری اعلام هزینه می گردد.
12-خراب شدن یا سوختگی پیکسل یا خط افتادگی یا هرگونه تغییر رنگ به روی صفحه نمایش LCD
همچنین لازم به دکر است مسئولیت کلیه هزینه های مربوط به ارسال کالا به مرکز گارانتی و خدمات و برگشت آن به عهده مشتری می باشد.

در حال حاضرمشتریان گرامی می توانند با شماره تماس 57869000-021  داخلی 101 الی 104در ساعات اداری شرکت از آخرین وضعیت گوشی ارسالی خود اطلاعات لازم را کسب نمایند تا در آینده ای نزدیک امکان این نوع پیگیری ها به صورت آنلاین بر روی سایت شرکت فراهم گردد.
 

در صورت برطرف نشدن مشکل یا ثبت هر گونه شکایت در سورین سرویس و یا نیاز به بررسی مجدد از روش های ذیل اقدام فرمایید :

  • تماس با شماره تلفن 57869000-021     
  • ارسال متن شکایت با موضوع شکایت به  ایمیل Guarantee@surienco.com  
  • مراجعه حضوری به خدمات پس از فروش شرکت واقع در تهران .میدان فاطمی (جهاد) . خیابان جویبار . کوچه نوربخش . پلاک 36 طبقه همکف واحد پشتیبانی و دریافت و تکمیل فرم شکایت و تحویل به کارشناس فنی و مدیر خدمات مشتریان شرکت سورین سرویس
  • ارسال پیغام در پیام رسان واتس آپ به شماره 09037146363

مراحل رسیدگی

بعد از دریافت شکایت در کمترین زمان ممکن با مشتری تماس گرفته و توضیحات احتمالی و تکمیلی از مشتری دریافت و ثبت سیستمی می گردد.

سپس متن شکایت جهت رسیدگی به مدیریت بخش خدمات پس از فروش و مدیریت شرکت سورین سرویس  ارسال می گردد.

روند رسیدگی و پیگیری حدود ۲ روز کاری بوده و نتیجه متعاقبا اعلام میگردد.

0%