منو دسترسی
0%
دریافت کد فعال سازی

همراهان عزیز جهت دریافت کد فعالسازی اطلاعات دستگاه خود را وارد نمائید

توجه 

جهت دریافت کدفعالسازی ارسال اطلاعات صحیح الزامی می باشد بدیهی است مسئولیت عدم تطابق یا اشکال در اطلاعات ورودی بعهده خریدار بوده و پیگیری قانونی خواهد داشت لذا قبل از ورود اطلاعات به موارد ذیل توجه فرمایید

1-IMEI دستگاه خود را با شماره گیری #06#* دریافت نموده و از مطابقت آن با کارتن و کارت گارانتی اطمینان حاصل نمائید.

2- ارسال عکس کارت ملی خریدار و اطلاعات آن الزامی می باشد بنابراین خواهشمند است نسبت به ارسال اطلاعات صحیح اقدام نمائید حتما قبل از بارگذاری اطلاعات آنرا مجدادا چک نمائید.

در صورتی که پس از انجام فرایند ثبت نام در خصوص دریافت کد فعالسازی با مشکلی مواجه شدید با ارسال عکس کارت ملی به همراه فاکتور خرید و تصویر IMEI دستگاه به همراه کارت گارانتی به شماره 09037145959 در پیام رسان واتساپ نسبت به دریافت کدفعالسازی اقدام نمائید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اخطار

جهت دریافت کد فعالسازی اطلاعات خودرا در اختیار دیگران قرار ندهید.با توجه به اینکه کد فعالسازی مصداق مالکیت دستگاه می باشد در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.

خریدار گرامی حتما در هنگام خرید نسبت به دریافت کد فعالسازی خود اقدام نمائید.در غیر اینصورت شرکت سورین سرویس مسئولیتی در قبال هر گونه سوء استفاده از کدفعالسازی شما را نخواهد داشت.

 

        چنانچه در روند ثبت اطلاعات جهت دریافت کد فعالسازی بامشکلی مواجه شدید با پشتیبانی (02157869000) تماس بگیرید.

 

 

دریافت کد فعال سازی

دریافت کد فعال سازی 2

در حال بارگذاری...

تغییر تصویر